СК „Хамон” трети в националния турнир за купа „Пазарджик”

Снимка: СК „Хамон”

С 4 златни, 4 сребърни и 5 бронзови медала малките каратеки от СК по шинкиокушин „Хамон” - Асеновград, станаха трети в отборното класиране в националния турнир за купа „Пазарджик”. Състезанието, което се проведе през уикенда в зала „Васил Левски”, събра най-силните каратеки от България на възраст от 10 до 14 години.

За златото се пребориха Мария Иванова, Мария Радева, Александър Бечев и Жан Ковачев. Със сребро се окичиха Веселина Чирпанлиева, Елена Калиницова, Васил Андонов и Георги Кутев. Носители на бронзови медали станаха Анастасия Срафова, Гергана Костова, Джанет Идриз, Иван Чобанов и Георги Терзиев.

Георги Терзиев получи покана за националния отбор по шинкиокушин за участие в Европейското първенство, което ще се проведе в Литва в началото на ноември.

Източник: asenovgrad.net