Пети решителен сет в мача Димитров-Надал /подробности/

Първи гейъм за Григор в петия сет след 10 минутно разиграване.

На кортовете в Мелбърн полуфиналният двубой между Григор Димитров и Рафаел Надал се играе вече над 4 часа. 25-годишният хасковлия, който е най-младият полуфиналист в историята на Отворения шампионат на Австралия успява да финтира бившият номер 1 и играе със самочувствие подкрепят от своята, сочената като най-шумната агитка на кортовете в Мелбърн.

2:3 гейма в полза на Григор. Гришо играе в тази важна част на мача буквално по ръба на бръснача и наказва всеки път Рафа, когато той решавм, че стъпва на сигурно.

Седми важен гейм, който е в полза на Григор Димитров. Резултатът в 275-ата минута от мача, в петата му част е вече  4:3 гема  за Гришо.

При 5 :4 за Надал публиката е на крака, като под звуков сигнал!

Шампионът от 2009 от Австралия оупън с решителен гейм за изхода мача.

Нервите са изпънати -втори мачбол.

Мачът продължава, с помощта на мражата Гришо изравни точките-40:40  при 5:4 гейма в полза на Надал в петия сет.