Четвъртък, 20 август 2026
|
Асеновград
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В следващия сезон на "Под прикритие" ще участват всички митрополити от бившата ДС...или цялата Църква.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
В автобус. Контрола към млад пътник: - Вашето билетче? - Бяла мечка. - К’ва бяла мечка???????? - Ми къв билет?
Семейни
03.10.2017
3,277 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Ало! Това секс телефона ли е? - О, да-а, писанчо! Бавно си разкопчавам блузката, смъквам полата и..... - Обаждаме се от полицията. - Да, да! Вече се облякох!
Жена казва на мъжа си: - Скъпи, отивам да пояздя... А мъжa: - Да, добре скъпа, конят вече трети път се обажда...
Между борчета: - Понатрупахме пари, да вземем да се запишем да завършим някакво училище? - А, не, аз пари за акъл не давам, виж за диплома, може!
Звъни телефонът в апартамента на сем. Петрови. Мъжът отговаря: - Ало, обаждаме се от автосервиза. Жена ви дойде да ремонтираме колата и искаме да знаем кой ще плаща за ремонта. - Естествено, целият ремонт на колата ще го плащам аз. - Не, питаме кой ще плаща за ремонта на автосервиза.
- Господин капитан, на главата ми падна някаква кутия! - Какво имаше в нея? - Нищо! - А в кутията?