Четвъртък, 20 август 2026
|
Асеновград
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какъв е смисъла да се пишат разписания на влаковете, ако те винаги закъсняват? - А откъде ще знаете, че закъсняват, ако не бяха разписанията?
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Бойко Борисков е броил до безкраиност... 2 пъти...
Любими Герои
03.10.2017
3,607 прегледа
Следващ →
Още вицове
Психиатър към пациента си: - Защо се чешете непрекъснато? - Защото аз съм единствения човек на земята, който знае къде точно ме сърби.
Пиян мъж се опитва да влезе в метрото в Москва. На входа го спира полицай: - Не може! Пияни не пускаме! - Добре де, поне ми кажи - вярно ли е, че всички спирки били облицовани с мрамор, че било чудно красиво... - Ама ти не си ли от Москва, не си ли влизал досега? - От Москва съм. Ама ето - все не ме пускате!
За всички незнаещти и неразбиращи от цветя и любов, ще обесня кои са 5-те цветя на любовта. 1-то е - ФИКУС (виждаш, забелязваш) 2-то е - ГЛАДИОЛА (галищ, милваш) 3-то е - МУшКАТО (правиш секс) 4-то е - БЕГОНИЯ (бягаш с все сила) 5-то е - МОМИНИ САЛЗИ (рев до скасване)
Табела в бар: Реалността е илюзия, породена от липса на алкохол
Пътниците в един самолет разбират, че скоро ще катастрофират в планински връх. Става една жена, съблича се гола и се разкрещява: - Ако ще умрем, искам да умра като жена. Има ли на борда мъж, който да ме накара да се почувствам като жена? Станал един, съблякъл ризата си и я подал на жената. - Изглади я!