Четвъртък, 20 август 2026
|
Асеновград
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В детска градина, където били само деца на известни хора от шоу-бизнеса, едно момченце казва на едно момиченце: - Когато порастнем, ще се оженим. Ти ще бъдеш моята първа жена.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Има "десет признака, че жената иска", но само един , че мъжът може...
Бисери
03.10.2017
3,259 прегледа
Следващ →
Още вицове
Катаджия спира мутра за проверка, отваря багажника на колата му и вижда автомат. - Какво е това бе? - Калкулатор? Полицая вади от джоба си малък калкулатор и го показва на мутрето: - Да виждаш някаква прилика? - Старши, твоето е калкулатор за изчисляване на временни сметки, а моето за уреждане на окончателни.
- Защо техноманиак не може да открадне автомобил? - Защото, като се включи алармата той почва да танцува!
- Безобразие! Отново спите на работното си място. От първо число сте уволнен! - От първи? Тогава защо ме будите, като днес е двадесет и пети?
Отпуската е била успешна, ако си забравил паролата за своя компютър.
Разчуло се в научните среди, че жените от едно Африканско племе били над 30 см. дълбоки и повече от 10 см. широки. Организирали експедиция. Изследователите намерили племето, установили че слуха е верен и озадачени попитали вожда: - Че вие как правите секс с тия жени? - Ама те се разтягат бе!