Четвъртък, 20 август 2026
|
Асеновград
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъж и жена са в леглото. По някое време Генко почва да пипа жената по гърдите, по корема и така дълго време, накрая тя казва: - Хайде, де, готова съм! А Генко: - Я стига! Само търся дистанционното.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Анестиииии - Ко ма - Не слагай паламуда в пунтата,си мириси! (възрасно семейство в Созопол,са си купили ФИАТ ПУНТО)
Семейни
03.10.2017
3,318 прегледа
Следващ →
Още вицове
- А-а-а-а! Докторе! Погледнете какво ми е това тук! - А-а-а-а! Господи! Какво ви е това тук!
Мечо Пух и Прасчо плават в лодка, като мечето гребе.По едно време удря с все сила сладко спящия Прасчо по гърба.Прасчо естествено се стреснал и попитал: - А?Ъ?Какво!?!? - Аааа!!!На Прасчо не му се спи!?На да гребеш тогава!!! Р.S.:Мечо Пух е такава свиня!!!
Банята на Гестапо. Шпионката Хайке зърва отпечатък на Ленин с главата надолу до пъпа на радистката Кет. - Браво, иронизираш комунистите - казва Хайке. "Повече няма да давам на Щирлиц да ме люби в униформа", мисли си Кет.
Нашите политици са хора на думата, защото от тях освен думи друго няма да дочакаш.
Нане си върви по селския път и среща Вуте, който копае седнал. - Абе, Вуте, оти копаш седнал? - Епа оти пробвах легнал, ама не става.