Четвъртък, 20 август 2026
|
Асеновград
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
"Политически коректни" заглавия на приказки: -Тошко Афроамерикански -Снежанка и седемте вертикално-ощетени граждани -Али Баба и 40-те невинни до доказане на противното -Който не работи, не трябва да се срамува от социалните помощи
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Приходите делим 50 на 50. - Аз искам 70! - Добре, 70 на 70!
Разни
03.10.2017
2,254 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Госпожо, нужна Ви е дълга почивка! - Докторе, няма ли поне да погледнете езика ми?! - Я да видя... И Вашият език - също!
Надпис на една бензиностанция: "Само до 24:00 часа може да заредите по старите цени" Гледа един и решава да зареди цял резервоар, че да е на далавера. Заредил и пита бензинджията: - Каква ще е новата цена след 24:00? - Пада с 3 процента... линк
Разговор между колеги: - Ти ходи ли на лекар? - Ходих вчера. - Той намери ли ти нещо? - Да! Имах триста лева и той ми ги намери всичките.
В кабинет на личния лекар: - Докторе, хъркам ужасно. Толкова е шумно, че и аз самият се събуждам от шума. Какво да правя? - Спете в друга стая!
Двама депутати си говорят: - Аз веднъж изкарах 20 бона за месец! - Е да, аз също съм имал лоши дни...