Четвъртък, 20 август 2026
|
Асеновград
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Жена обижда мъжа си: — Била съм сляпа и глуха, когато съм се омъжила за теб! Мъжът отговаря: — Виждаш ли, от какви болести съм те излекувал!
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Заплашвайки я с косинус от шестдесет, престъпниците отмъкнаха от Черната Златка мобилния й телефон.
Бисери
03.10.2017
3,297 прегледа
Следващ →
Още вицове
Каквото обществото - такъв и грипа.
Между приателки:Аз знам немски.И как е добро утро на немски?Гоуд морнинг.Е тва е на англииски.Е значи знам и англииски.
- Докторе, страдам от раздвоение на личността. Струва ми се, че не съм само аз, а че сме двама. - Нищо не разбирам! отвръща психиатърът. Повторете още веднъж. Само че този път не говорете и двамата едновременно.
Прибира се сина на мутра от училището за мутри и си показва бележника, а там "6". Бащата го пита: - Браво, сине! А за какво? - Казах, че щрауса има три крака! - Три ли? И за това имаш шестица? - Аха, трябваше да чуеш другите какво отговаряха!
На чукчи му дали обзаведен апартамент в Москва. След време приятели му дошли на гости, за да разгледат апартамента. Влизат в хола и що да видят - всички мебели изнесени, а хола боядисат в зелено. - Какво е това? - попитали те - Тайга - отговорило чукчито Влезли в спалнята. И тя била празна и цялата зелена. - Какво е това? - Тайга. Същото се повторило и в кухнята. Накрая влезли в банята, но там били струпани всичките мебели. - Какво е това,бе? къде ще пикаеш? - Еее! Тайга большая!