Четвъртък, 20 август 2026
|
Асеновград
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Знаете ли кое боли най-много? Това е когато си лежиш на дивана, разговаряш по телефона, повтаряш с крака шарките на тапета по стената, и в един момент право в окото ти пада чехъл!
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Жилище на новобогаташ - в дневната има аквариум, в който плува хипопотам - и всичко това не се набива на очи...
Разни
03.10.2017
2,168 прегледа
Следващ →
Още вицове
Пияници се возят в едно трабантче и полицията ги спира и им вика: - Ако утре можете да се поберете пак толкова колкото сте сега няма да взема книжката на шофьора и няма да има глоба. Те се съгласили. На другия ден се пробвали, обаче все десетия влиза, а единадесетия не можел. Накрая Пешо рекъл: - Абе Стояне, теб снощи май те нямаше. - Как ще ме е нямало бе, ми кой ви свири с акордеона.
Седят в бара лъв, вълк и свиня. Вълкът казва: - Когато почна да вия, цялата гора я е страх от мен. Лъвът казва: - Когато аз изрева, от мен се плаши цялата савана. Свинята, замислено пийва от чашата си и казва: - А аз трябва само да се изкашлям и целият свят трепери от страх.
Понякога хората, които очакваш да те ритнат, докато си на земята, ще бъдат тези, които ще ти помогнат да станеш пак.
- Какво е връх на разсеяността? - Когато мъж на връщане от командировка подари златна гривна на жена си, а на любовницата своите мръсни гащи.
Американците кацат на Луната. Брежнев е бесен и вика при себе си шефа на космонавтиката: - Видя ли какво направиха американците? - Видях, другарю Брежнев… - Е, тогава и ние ще направим нещо! - Какво, другарю Брежнев? - Ами … ще кацнем на Слънцето! - Ама как - та там температурата е милиони градуси… - Хм!… Ами какви космонавти сте вие - нощем ще кацнете!