Четвъртък, 20 август 2026
|
Асеновград
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Трепереща блондинка влиза в секс магазин: - Продавате ли вибратори? - Да продаваме. - А знаете ли, как се спира
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
За да възстановите информацията на хард-диска е нужно да имате феноменална памет.
Програмисти
03.10.2017
3,221 прегледа
Следващ →
Още вицове
Прасчо и Мечо Пух са в една лодка. Докато мечо Пух гребе Прасчо спи. По едно време Мечо Пух здравата удря Прасчо по гърба. Прасчо целият в кръв и с разбит нос казва: — Пух, аз мислех, че сме приятели. А Пух му отвръща: — Е па аз откъде да знам ти какво си мислиш.
След смъртта - всички сме земляци.
Каква е разликата между бразилския футбол и българския? Бразилците седят пред телевизора, гледат играта на своя национален и си мислят: "Провървяло им е на момчетата, за националния играят." Нашите футболисти тичат по игрището с топката и мислят: "Провървяло им е на момчетата, седят си сега с биричката пред телевизора."
Мъж и жена лежат в леглото. Жената си мисли: "Мълчи, нищо не казва, не ме обича вече, намерил си е друга сигурно." Мъжа си мисли: "Муха, муха на тавана, как се държи с тези крачка, мама и дейба"
- Вчера участвах в обир на банка!!! - Супер! А какво прави? - Кво, кво?! На пода лежах!