Четвъртък, 20 август 2026
|
Асеновград
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В швейцарска банка влиза Р. Овч. с куфарче в ръка. И казва с много тих глас: - Бих искал да си открия сметка, в това куфарче има три милиона лева. Банкерът усмихнато казва: - Заповядайте, не се притеснявайте, бедността не е порок.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Говорят си двама програмисти: - Ама стана студено тук. Може ли да затвориш прозореца? - Разбира се.Alt + F4.
Програмисти
03.10.2017
3,206 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Защо когато блондинка минава вечер покрай аптека стапва на пръсти - За да не събуди преспивателните!
Събрали се приятелски семейства на купон. Единият от мъжете се хвали: - У дома АЗ съм първа цигулка! А жена му казва: - По-добре кажи кой ти е диригента!
Изпълни със смисъл живота си и се докосни до вечността! Нека бъде благословен всеки твой ден и всяка твоя нощ! Дай от себе си частица красота, за да стане този свят по добър!
Ако се падне Йовков с "По жицата" на изпита, трябва да сте много внимателни - тънка работа е мъката на бялата лястовичка! Развълнуван учител по литература
Обява в списание по случай новата лятна колекция на спортни стоки: "Тези модели на снимките отгоре са от новата ни колекция за инвалити - суичъри без ръкави и суичъри с един ръкав".