Четвъртък, 20 август 2026
|
Асеновград
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Габровец се вози на такси в Балкана. Пътят е много тесен. На един завой колата изхвръква от пътя и започва да пада в дерето. Шофьорът прошепнал обезумял: — Господи! Ще умрем! Габровецът го скастрил: — Вместо да се обяснявaш, изключи таксиметъра!
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Животът на всички ни е предначертан... с амфетамин...
Разни
03.10.2017
1,885 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Какъв надпис имат блондинките в колата си? - Руса съм, моля говорете по-бавно!
Бай ганьо бъргарина, бай ганьо американеца и бай ганьо турчина били на конференция в Китай. Изкара ли я и кацнали на самотен остров. Там имало канибали. На другия ден бай ганьовците казали, че ако не кажат верния отговор ще ги пуснат да си ходят, но ако го познаят ще ги изядат. Първи бил американеца и ги попитал кой е най-новия самолет на Америка. Те си шушукали и казали Мак 21. Той казал да и го изяли. Втори бил турчина и ги папитал кой е първия космонавт. Те пак си шушукали и казали Юрий Гагарин. Той казал да и го изяли. Последен бил българина и казал, ме иска мрежа с дупки. Той пръднал и попитал от коя дупка излезе. Те почнали да показват. Той казал не и казал тази и посочил дупето си и го пуснали да си ходи
Открита е нова радиостанция за потребители с име RT FM. По нея ще се излъчват в аудио формат различни менюали и отговори на често задавани въпроси.
- Скъпа, имам изненада за теб: какво ще кажеш да изкараме отпуската като културните хора? - Какво, решил си да не идваш?
Какво е модерна алгебра? Когато човек в четири през ноща вади корен от непозната!