Четвъртък, 20 август 2026
|
Асеновград
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Приятел - това е човек, който ще ви продаде по-скъпо от всички другите.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
Иванчо звъни на Марийка. Тя се показва на прозореца, а Иванчо я пита: - Марийке ще слезнеш ли долу? - Ама ти ще искаш да правим секс. - Не, обещавам ти, само ще си играем. - Ами тогава няма защо да слизам!
Иванчо и Марийка
03.10.2017
4,548 прегледа
Следващ →
Още вицове
Културистка отишла да ражда. Легнала на леглото и се напънала, ама нали е много силна и така изтласкала бебето, че то се размазало на отсрещната стена. Културистката отново забременяла и отново отишла да ражда но този път лекарите решили да вземат мерки, за да не изпуснат отново бебето. Чудили се те, чудили се какво да направят и на края решили да извикат някои с опит да хване бебето. Извика ли Боби Михайлов. Дошъл Боби и лекарите му казали: "Боби каквото правиш на терена това ще правиш и тук". Разбрал Боби какво да прави, застанал пред културистката и зачакал. Тя се напънала, Боби уловил бебето и го ритнал през прозореца.
Блондинка във фотостудио - гола, краката зад главата и с вибратори по всички дупки... - Сигурен ли сте, че трябва в такава поза за снимка за паспорт?
Той: Плакала ли си? Тя: Да.. Как разбра? Той: Мустака ти е мокър...
- И откога ви влече парашутизмът? - Ами когато видях, че ми гори левият мотор на самолета…
Двама пияници отишли на стадиона и решили да играят. Единят казал: - Сега, аз ще бъда двата отбора и съдиите. А другият: - Добре, аз пък ще съм публиката... И така, играта се започнала. По едно време този, който бил публиката, оцелил другия с бирена кутийка... той се ядосал: - Ти луд ли си, бе, как можа, от 20 човека на терена точно мен да уцелиш?? А другият: - А ти как разбра, че от 25000 човека публика, точно аз съм те уцелил?