Четвъртък, 20 август 2026
|
Асеновград
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Фокусник кани едно дете от публиката: - Момченце, би ли потвърдило, че ме виждашп за първи път? - Да, тате.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Бисери по телефона:- Тука един приятел се опитва да ми го вкара от два часа и не може (ваучера).
Бисери
03.10.2017
3,802 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една жена казва на мъжа си: - Скъпи, ти само за футбол мислиш! Не помниш дори и деня на сватбата ни! - А, помня го! Тогава Ливърпул и Манчестър Юнайтед завършиха на равно!
Мъжът ми не обича да ходи на избори. Казва, че това, с което иска да гласува, не влиза в урната...
- Мамо, може ли да се полюшкам на татко? - Разбира се, нали затова сме го обесили.
- Маестро - обръща се клиентката към художника, - бихте ли нарисували заедно с мен и сина ми? - С удоволствие, но картината ще ви струва с осемдесет марки повече. - А ако го държа в скута си?
Връща се жена от командировка, а в апартамента всичко е на вили-могили - мръсни чинии в умивалника, смрад, мъжа небръснат пред телевизора пие бира и гледа футбол и не обръща никакво внимание на жена си. Тя: - Три седмици ме е нямало, връщам се, а ти даже една добра дума не ми казваш! Мъжът се обръща към нея и казва с чувство: - Благодаря.