Четвъртък, 20 август 2026
|
Асеновград
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Как се хваща най-лесно СПИН? - Като седнеш в тоалетната, преди някои да е станал...
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
Бащата на Иванчо: - Вчера намерих на улицата 200 хиляди и ги занесох в полицията. А ти, какво би направил на мое място? - Същото като теб, щях да излъжа.
Иванчо и Марийка
03.10.2017
4,072 прегледа
Следващ →
Още вицове
-Струва ми се, че жена ми иска да се разведе с мен. - Защо така мислиш? - Вчера доведена гости една нейна приятелка. - И какво от това? - Как какво от това?! Нямаш си представа колко е красива!
Навръх Нова Година (2000) пътнически самолет лети над океана. Точно в полунощ капитанът поздравява пътниците: - Дами и господа, да ни е честита Новата Година! Благодарим ви, че избрахте да летите с нашата авиокомпания. В момента се намираме на 7 000 метра височина, температурата навън е -50 градуса, а скоростта ни е… хм… мамка му… не може да бъде… а стига бе… случайно да има някой програмист на борда?
Италианец и българин влизат в тоалетна. На излизане италианецът забелязва, че българинът не си мие ръцете и му казва: — Нас от малки ни учат да си измием ръцете, след като сме ходили до тоалетната. — А нас от малки ни учат да не си пикаем по ръцете!
Замръзналите мамути под леда не са там по случайност, те са се опитвали да избягат от Чък Норис.
Смятам да отида на църква, за да се изповядам.Толкова грехове ми се събраха...приятно ми е да си ги спомням.