Четвъртък, 20 август 2026
|
Асеновград
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Знаете ли какво е нахалство? - Да бутнеш баба си по стълбите и да я питаш каде отива.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Млада знойна блондинка кандидатства за работа като секретарка… Началникът пита: - Колко получавахте на предишното си работно място ? - 300 лева. - Аз с удоволствие ще Ви дам 400 лева! - Знаете ли? С удоволствията аз получавах 600 !
Блондинки
03.10.2017
3,397 прегледа
Следващ →
Още вицове
Откриха лекарство, което лекува шопингманията при жените. Като си представя колко време им е отнело на учените, колко пари и усилия, за да измислят хапче, което да държи жените далеч от магазините. А същото нещо може да направи и което и да е силно разхлабително!
На един отрязали ръката поради автомобилна катастрофа, но му присадили една женска ръка, взета от анатомична банка. Карал той с нея три-четири месеца, но не изтраял и отишъл при хирурзите, които му направили операцията: - Как е ръката, Иванов? - попитали хирурзите. - Ръката е добре, но аз не съм добре с нея господа хирурзи. - Защо, бе, Иванов? Нормално е сраснала с тялото, видът й е напълно задоволителен. - Задоволителен, задоволителен, ама тя няма задоволяване. Отида по малка, като го хване, не го пуска. По един час се въртя, докато си обуя панталона. Сложа я в джоба, проби го, за да се пъхне между краката ми. Легна да спя, сложа я под възглавницата, тя пак надолу. Докато не ми смъкне гащетата, не мирясва. Изпокъса ги. Махайте я, махайте я.
Жена отива при ветеринарния доктор и пита: - Докторе, кажете ми аз какво животно съм? - Но госпожо, що за въпрос е това? Вие сте толкова красива млада дама. Немога да разбера, защо си мислите, че сте животно? - Ще ви отговоря докторе защо. Сутрин ставам с КОКОШКИТЕ. Отивам на работа и цял ден работя като ВОЛ. Като се прибера от работа свекървата вика "ей я КУЧКАТА, пак се прибира". Започвам да чистя и оправям вкъщи, а децата ми викат "какво си ми заподскачала като някоя МАЙМУНА". И за капак като си легна вечерта мъжът ми ми вика "какво си се разплужила като някоя КРАВА на леглото". А сега докторе ми кажи аз какво животно съм?
Попитали бай Славчо: - Кой полов орган ти работи най-добре когато си пиян? - Очите...
Всеки път като отидеха до Мол-а, момичетата от балет Магаданс по навик започваха да танцуват по ескалаторите.