Четвъртък, 20 август 2026
|
Асеновград
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Умните хора никога не се влюбват, защото не биха могли да си позволят безумие.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Лекари
- Тряба да си мислите за нещо приятно - казва доктора, - иначе няма да се избавите от депресията си. Не се ли сещате нещо приятно, нещо което ви кара да се усмихвате? - Разбира се, докторе, че се сещам! На съседа му откраднаха чисто новата кола!
Лекари
03.10.2017
3,027 прегледа
Следващ →
Още вицове
Бизнесмен при психиатъра: - Докторе, помниш ли, миналата година имах невроза от много работа и ти ми препоръча да се занимавам с мадами, за да се разсейвам? - Помня, и какво? - Ами сега ми кажи как да се откажа от мадамите и да се върна пак към работата.
Ту-Варна, в час по Висша Математика студент от залата се обажда: - Г-не тази формула е много дълга. Учителя се обръща към студента: - Ако беше кебапче нямаше да кажеш че е дълго!
Учителката: - Иване, стани и стой прав до края на урока! - Ама госпожи, какво съм направил? - Нищо, просто зад теб е Генко и ме дразни физиономията му.
ЦСКА иска да върне и другите изгонени футболисти, но не знае в коя кръчма да ги търси.
Мечо Пух пита Прасчо: - Какви мацки обичаш - блондинки или брюнетки? - Вегетерианки!