Четвъртък, 20 август 2026
|
Асеновград
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Господине, защо блъснахте колата на дамата пред вас? - Господин съдия, тя ме заблуди. Даде ляв мигач и, представете си, зави наляво!
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Чесън - най-доброто средство срещу случайни връзки.
Бисери
03.10.2017
5,109 прегледа
Следващ →
Още вицове
Петърчо отива на училище. По време на час госпожата изпуска тебешира и се навежда да го вземе. Петърчо казва: - Госпожо, видяха ви се гащичките. - Петърчо, напусни! - казала госпожата. Петърчо напуснал. На следващия ден учителката отново изпуснала тебешира и се навела да го вземе. Иванчоси взел чантата и излязъл от час. Госпожата го догонила и го попитала: - Иванчо, защо напусна часа? - Ако ви кажа какво видях, ще ме изгоните за цял месец!
Тече заседание в една IT фирма. В коридора има табелка "No smoking", в залата за съвещания "No flooding".
Когато една книга, каквато и да била, постигне определена интензивност на художествено изпълнение, тя се превръща в литература. Тази интензивност може да се дължи на стила, ситуациите, героите, емоционалния тон, идеята или още половин дузина други неща. Тя може да е и усъвършенстване на контрола ви над движението на сюжета, напомнящо на контрола, с който един велик подавач в бейзбола владее топката.Реймънд Чандлър
В Перник щели да си правят университет, "Боко Тиквата" щели да го кръстят...сещаш се на кой :-))) ---- Най-търсената специалност се очаква да е "Устройство на Голф2"
Вместо да купуваш приспивателни, по-добре питай жената как е минал деня й...