Четвъртък, 20 август 2026
|
Асеновград
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Набират се доброволци за пожара, който Бойко Борисов каза, че вече е загасен! Анонимността им е гарантирана!
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
В ресторанта. Клиент се оплаква на келнера, че в салатата от раци няма раци. Келнерът му казал: - А в шопската салата да не би да има шопи?
Професионални
03.10.2017
3,604 прегледа
Следващ →
Още вицове
Прасчо си свил джойнт и пуши блаженно. В това време Мечо Пух го издебва отзад и го халосва със всичка сила по главата. След малко Прасчо се свестява и със страхопочитание казва: - Ееей, Мечо Пух беше прав, този джойнт ме удари право в главата!!!
Един мъж върви с елха в ръката и залита. Среща една жена, която го кори: - Как може да не сте със семеисвото си на Бъдни вечер? - Аз искам, но не мога да изляза от тази гора.
Между два гея в леглото: - Ооооох, боли! - Потърпи де, нали си мъж!
Знания по полов път не се предават, но изпити се взимат.
Двама полицаи си вървели и в един момент, цвък, едно птиче се изакало на рамото на единия полицай. - Ей...Дай една кърпичка да го избърша - казал той - А!Къде ще го гониш да го бършеш.