Четвъртък, 20 август 2026
|
Асеновград
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Съдейки по разпространеността на израза "нищо лично, само бизнес" подлостта в съвременния свят е станала един от видовете бизнес.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Симеон Кобурготски твърди, че е имал диплома за висше образование..но я изгубил на покер...
Политически
03.10.2017
3,346 прегледа
Следващ →
Още вицове
Женският мозък се състои от следните части: 10 процента - знания получени в училище; 20 процента - списания и сериали; Останалите 4 гигабайта - видео от сватбата
Фокусник вика на сцената случайно дете от публиката. Обявява на залата: - Дами и господа, няма лъжа, няма измама! Ето това тук дете, което ще ми асистира, е избрано случайно от публиката. Кажи на хората, момченце, виждал ли си ме някога преди? - Не, татко.
- Как се нарича блондинка с очила? - Изкуствен интелект...
Учени създали устройство с което можело да се предсказва бъдещето. Световно представяне всички президенти се събрали и задават въпроси за бдещето. Путин задава въпрос на машината: - Ще има ли трета световна война? - Ще има. - Ще я има ли Русия? - Ще съществува. - Мойте близки ще бъдат ли живи? - Да. - А аз ще бъда ли жив? - Да. Тогава Буш решил решил да си направи майтап и попитал: - А колко ще стува Кока-Колата в Америка, след войната? - Три рубли. . .
Баща и син пътуват с влак. На главата на хлапето се кипри нова шапка и то непрекъснато виси на прозореца на купето. На бащата му писнало да прави забележки, че вятърът може да духне шапката. Приближил се зад хлапето, бързо свалил шапката и я мушнал в джоба си. - Видя ли, Пешко? Колко ти приказвах да внимаваш! Сега няма шапка. Хлапето се разплакало. Бащата се видял в чудо и за да го успокои казал: - Не плачи! Аз сега ще свирна и шапката ще се върне. Така и направил. Свирнал и без да види хлапето извадил шапката от джоба. Сложил я на главата му и седнал тържествено на седалката. Хлапето се впечатлило. Спряло да плаче. Отишло до прозореца, хвърлило шапката през него и се примолило: - Тате, тате! Моля те, направи го пак!