Четвъртък, 20 август 2026
|
Асеновград
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Хората, на чиито компютри usb портовете се намират на гърба на компютъра, по-често се обръщат към психиатъра.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Адвокати
Известен адвокат застанал пред Свети Петър. Той започнал да протестира, че всичко това е грешка, той е само на 49 години и е прекалено млад за да умира. - Странно - казал Свети Петър, според часовете, които си таксувал, ти си на 119 години.
Адвокати
03.10.2017
4,038 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Скъпи, мама ще ни дойде на гости петък. - Много рано, аз преди 21-ви декември не я очаквах.
В Иран на заловения крадец режат ръката. А в допитване до общественото мнение, всеки некрадящ българин се е изказал в полза на подобна практика и в България, а останалите 80 процента изразали увереност, че България е цивилизована страна и не трябва да се стига до такива варварства.
Предизборно събрание. Политик държи реч: - Уважаеми дами и господа, като изпълним предначертанията, за които Ви говоря, ние ще живеем много, много по-добре! Глас от залата: - А ние?
Действието се развива в далечната 1885г. Две блондинки перяли на селската чешма и изведнъж едната започнала да стене: - О-о-о-ох! Ох! Пе-е-енннннно-о-о-о! Пе-е-ено мари-и-и-и ох! Мисля че съм бременна... - От кого ма? - Не знам! Не смея да се обърна-а-а-а.
Една пияница намерил лампа, като я потъркал, от нея изскочил джин, той му казал : - Ще ти сбъдна 3 желания, но само ако тези желания се сбъднат двойно на жена ти. Пияницата казал: - Искам мерцедес. Джина дал мерцедес на пияницата, а на жената дал два мерцедеса. - Искам 2 къщи.- казал пияницата. Джина дал на пияницата 2 къщи, а на жена му 4. Най накрая пияницата казал: - Пребий ма. Джина пребил пияницата, а жена му - двойно.