Четвъртък, 20 август 2026
|
Асеновград
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Момичета, пробих си пъпа на пет места. - Супер, сега можеш да си сложиш обеци и да сложиш перденце.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Преуспял е онзи мъж, който изкарва повече пари, отколкото жена му може да похарчи. - А преуспяла е онази жена, която се е оженила за такъв мъж.
Семейни
03.10.2017
3,593 прегледа
Следващ →
Още вицове
На гости сме на един съседи. Телевизорът бръмчи за фон. По някое време пускат рекламата "Пиратството ограбва". Осемгодишния Христо се обажда небрежно: - И топлофикация!
Кафе в работата - това е напитка, която пият, когато искат да ядат.
Един влюбен октопод казва на приятелката си: - Искам да те държа за ръка, ръка, ръка, ръка, ръка, ръка, ръка, ръка!
Седят две блондинки е едно кафене. На едната звъни телефона, но тя не отговаря. Другата: - Отговори, де! - Не звънят на мен. - А на кой? Нали това е твоя телефон? - Но аз не съм казвала на никой, че съм тук!
При доктора: - С апетита как сте? - Ми ту има, ту нямам. - А кога нямате? - Като се наям едно хубаво.