Четвъртък, 20 август 2026
|
Асеновград
24°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Суши ресторант. Голяма компания поръчва. След 20 минутна съсредоточена работа с клечките се чува отчаян глас: - Уф! Не се нахраних, уморих се!!!
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Слаботелесни
Две флегми си говорят: - Ти за колко време обикаляш града? - За 3 години. - Ей, ти си цяла комета!
Слаботелесни
03.10.2017
9,117 прегледа
Следващ →
Още вицове
Кани един младеж у тях мацка на "романтична вечера" с бутилка вино. Тя(палаво): - А какво ще правим, като изпием виното? Той: - Ако ти е малко ще вземем още!
В травматологията двама гипсирани си говорят: - Къде така пострада? - Забих се в един гараж. - Колата, предполагам е за автоморгата? - Не, прибирах се пеша.
Пътували двама мъже в претъпкан градски автобус. Без много да му мисли единия свалил гащите на другия и му го вкарал в дупето. Човекът да не стане за смях се обърнал и го попитал: - Какво правиш? - Ми майтап да става - му отговорил нахалника. Човечецът не се стърпял и му рекъл: - Майтап, майтам, ма извади го туй нещо от задника ми да пръдна де.
В училище: - Иванчо, излез на дъската и отговори на няколко въпроса от домашното. - Не мога, госпожо, моят адвокат ме е посъветвал да не отговарям на въпроси, които може да бъдат използвани срещу мен. - Иванчо, ти в ред ли си? - А за този въпрос, госпожо, обърнете се към моя психоаналитик.
Параходът потъва. В последния миг капитанът забелязва, че на последната стърчаща над водата част от кораба седи пътник и спокойно чете вестник. - Хей, не виждате ли, че корабът потъва? - Какво от това - отвръща пътникът. - Да не е мой!