Четвъртък, 20 август 2026
|
Асеновград
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво се случва,когато се прегърнат две стоножки? - Получава се цип.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Годеници
- Обичам те! Обожавам те! Загубил съм си ума по тебе! Луд съм по тебе! - Ей, най-накрая заговори като нормален човек.
Годеници
03.10.2017
4,114 прегледа
Следващ →
Още вицове
Оправдават обвинен в кражба чрез взлом. На излизане от съда адвокатът се обръща към оправдания си клиент: - Е, доволен ли сте от защитата ми? - Общо взето, да. Но ако знаех, че съм невинен, не бих си ангажирал адвокат!
Мургава магистрална жрица отива на гинеколог. - Съблечете се и се подгответе за преглед! Качва се на магарето и си отваря устата.
Жена му го подозираше, че си има виртуална любовница. Напоследък беше почнал да пише много добре, ползвайки само едната ръка.
Щирлиц се крие в гората, за да се свърже със своите по радиото. Оглежда се, и вижда на едно дърво съмнителна дупка. От дупката веднага се чува чукане. "Аха, кълвач" - мисли Щирлиц. "Хехехе, ти си кълвач!" - мисли си Мюлер.
Обява в тексаски вестник: "Четете Библията, за да знаете хората, какво трябва да правят. Четете нашия вестник, за да разберете, какво всъщност правят хората."