Четвъртък, 20 август 2026
|
Асеновград
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
надпис на гроба на един хакер: CONNECT 1971 - NO CARRIER 2012
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Младоженци
След първата брачна нощ младоженката гледа замислено мъжа си по време на закуската: - Оказва се, че и като ядеш го правиш като заек.
Младоженци
03.10.2017
4,088 прегледа
Следващ →
Още вицове
Хирург обяснява на пациент след операцията: - Понеже Здравната каса ни плаща 70% от цената на пътеката, извадихме 70% от възпаления ви апендикс.
Жена подвиква от кухнята към мъжа си: - Скъпи, изхвърли боклука. - Кво, не чувам? Жената по-силно: - Изхвърли боклука! - Кво, нищо не чувам? - ИЗХВЪРЛИ БОКЛУКА!!! - Трай, ма, телевизорът не чувам!!!
Днес фирмите, отговарящи за почистването на пътищата в Смолян, празнуваха - валеше сняг с пясък. Още преди обяд бяха оформили фактурите за извършена дейност за деня. От фирмите за пътно строителство в София се молят за валежи от асфалт.
- С какво искаш ще се занимаваш, като порастнеш? - Ще крада. - О! И защо си избрал политика?
Учител по физика в НПМГ, относно чертаенето на вектор: - Не е важно колко е дълъг, важното е да е насочен...