Четвъртък, 20 август 2026
|
Асеновград
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
ревнива съпруга пита мъжа си: - Скъпи, настина ли... - Да! Да, наистина те обичам! - Направо ми четеш мислите!? Сигурно много ме обичаш. - Какво ти четене на мисли! Ти си третата дето ме пита днес за това.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Жените са склонни към истерии сутрин, а не вечер. Приберете се от работа пет пъти подред вечер, а после веднъж на сутринта. И ще се убедите.
Бисери
03.10.2017
3,089 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Знаете ли, че България е класирана на второ място в света по корупция? - А защо на второ? - Защото сме дали рушвет, за да не сме първи.
В адвокатска кантора \"Смит, Смит, Смит и Браун\" влиза клиент. Той на всяка цена иска да види последния от съдружниците. - Но защо не някой от семейство Смит? - пита го секретарят. - Този Браун трябва да е много умно момче, след като е успял да се вмъкне в толкова интимна компания - казва клиентът.
Какво е брюнетка с лош дъх? Блондинка на челна стойка!
Влак се приближава към тунел. В купето е младеж и грозновато момиче, което казва: - Ако се опитате да ме целунете, ще викам! - Аз също, - отговорил младежа.
В пощата мъж с гипсирана ръка моли жена да му напише пожелания в поздравителната картичка и адреса. Жената изпълнява молбата и пише дали може още нещо да помогне. Мъжът отново й дава картичката и казва: - Да, разбира се. Допишете, моля, послепис: "Извинявам се за грозния почерк и правописните грешки."