Четвъртък, 20 август 2026
|
Асеновград
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Един велосипедист блъснал Бърнард Шоу на улицата, но и двамата останали невредими. Шоу се усмихнал и казал на велосипедиста: - Нямате късмет, господине. Ако бяхте малко по-енергичен, щяхте да влезете в историята като мой убиец.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Ако даден проблем може да се реши с пари, то това не е проблем, това са разходи. Еврейска мъдрост.
Бисери
03.10.2017
3,661 прегледа
Следващ →
Още вицове
Сутрешна блъсканица във автобуса. Жена се оплаква: - Моля ви, господине, не ми се натискайте така! - На кого да се натискам? - Не знам, все ми е тая! - И на мен!
Иванчо отива на училище с подута буза.Учителаката го пита: -Иванчо това от какво ти е? -От оса-отговаря Иванчо -Ожили ли те? -Не.Тате я уби с лопатата.
Научна експедиция отишла в непозната джунгла да изучи живота и порядките на канибалите. След поредната жертва, човек от обслужващият персонал се обърнал към ръководителя на експедицията: - Значи, г-н професоре, вие нищо не можахте да помогнете на колегата си, попаднал в ръцете на човекоядците? - За съжаление да! Когато се добрахме до тяхното селище, те вече го бяха зачеркнали от менюто.
Два хамелеона се срещат и единя пита другия: - Защо си така запъхтян? От къде идваш? - Бях на дискотека...
- Вчера един бик щеше да ме направи на пестил! - Защо? - И аз не знам. От десет години съм вегетарианец...