Четвъртък, 20 август 2026
|
Асеновград
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Обичаш ли туршия? - Не, не мога да я ям. - Защо? - Главата ми не влиза в буркана. А и да влезе, ми люти на очите.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Студентски
Изпитна комисия в НАТФИЗ. Комисията казва на кандидатка: — Госпожице, изобразете нещо еротично, но с неочакван край. След кратко замисляне: — А!.. Ааа!! Ааааа!!! Ааа-а-аа-пчихх!!!!!
Студентски
03.10.2017
3,920 прегледа
Следващ →
Още вицове
Млада жена се оплаква на лекар от сърцето си. - Не се тревожете - успокоява я докторът, - сърцето ви ще издържи до края на живота!
Уважаеми жени със синдром на хронично главоболие, безсъние и сексуален бойкот, благодарим Ви! Благодарение на вас, ние, неомъжените жени, не си лягаме сами.
- Какъв надпис имат блондинките в колата си? - Руса съм, моля говорете по-бавно!
Разхожда се млад мъж в парка и вижда на една пейка седнала жена. Приближил се и казал: - Свободно ли е? - Да. - А пейката?
- Искам да сложа мой банер в страницата about:blank. Колко ще струва и към кого да се обърна? - Най-вероятно трябва да се обърнете към Чък Норис.