Лекар в психиатрична клиника моли неколцина от пациентите да му помогнат при пренасянето на мебелите.
Един грабва стол, друг - закачалка, трети - кресло, а четирима се залавят за гардероба.
Когато лекарят се връща да провери защо се бавят, заварва само трима.
- Какво стана с Боби? Оставих го тук, с вас!
- Докторе, гардеробът беше много тежък с всички тези дрехи. Затова Боби влезе да ги държи.
Оказва се, че в по-голямата си част академичната ни историография е разглеждала преднамерено голяма част от миналото ни, игнорирайки свидетелства от български произход.
Днешният ни гост, изследвайки български и чужди исторически извори, както и Библията, стига до извода, че светът, описан в Светото писание, включва Черноморския район и Близкия Изток. А народът, който е имал най-високо развита цивилизация по тези земи преди библейския потоп е народът на траките.
Петко Добрев е автор на книгата „История на българите в Европа (5-10 в.)през погледа на историческите извори от български произход. Опит за продължение на „История славянобългарска“.
Коментари (0)
ВходВсе още няма коментари. Бъди първият!