Събота, 29 август 2026
|
Асеновград
28°
Предстоящи събития
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Вторите Световни игри за хуманоидни роботи в Пекин.
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Да пийнем по чашка кафе, госпожице? - Няма нужда да протакаме.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Дечица си играят на пясъка пред блока. Започват разговор за това, откъде идват децата. Иванчо: Намират ги в зелка... Таня: Щъркелът ги носи .... Мими /най-малката/: Егати, като ви слушам, може да си помисля, че в нашия блок никой не се чука, бе!
Разни
03.10.2017
2,697 прегледа
Следващ →
Още вицове
Ако някой се опита да те засенчи, остави го да слънчаса!
Две версии на една и съща случка: Версията на програмиста: Програмист разправя на приятели: - Вчера в нощия клуб се запознах със страхотна блондинка. Приятелите: - И какво стана? - След това я поканих вкъщи, пихме по едно и започнах да я галя. - Страхотно! И след това? - Тя ми каза: "Съблечи ме". - Свалих и бикините, сложих я на бюрото, точно да клавиатурата... - Стига бе... Кога си си купил компютър? Защо не си се похвалил? С какъв процесор е? Версията на блондинката: - Вчера в нощния клуб се запознах с един програмист. Приятелките: - И... - Той ме покани в тях, пихме по питие и след това той ме погали. - И какво последва? - Казах му "Съблечи ме" - Страхотно! И след това? - Той ми свали бикините... Приятелките: - Ама ти и бикини ли носиш?!?!
На 14 април ти беше в трамвай #19 и слезе на Ракова болница. Беше облечена в зелена мини пола и бяла блузка. Аз, ако си спомняш те бях хванал за задника и си държах ръката там без да ми направиш забележка от площад Славейков до твоето слизане. Моля ти се обади ми се на телефон 43-42-41. Попитай за Борис Леяра. Ако се обади женски глас това е хазайката - кажи й че си ми братовчедка, ако се обади мъжки глас и не съм аз, то това ще бъде съквартиранта и на него може да му кажеш коя си. С обич те чакам.
Двама мъже си говорият за жени. Единият вика... - Незнам какво ми става, но всички жени ми харесват само моята - не. Другият... - И аз съм така. Всички жени ми харесват , само твоята - не.
Този, който още счита жените за слабия пол, нека види само как те затварят вратата на маршрутката.