Събота, 29 август 2026
|
Асеновград
26°
Предстоящи събития
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Вторите Световни игри за хуманоидни роботи в Пекин.
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Шеф се връща с подчинените си от погребение на техен колега и им се кара: - Бива ли така бе! Горката вдовица... Разбирам, че много го обичахте Пешо, ама трябваше ли да викате "готин пич беше!" и да го подхвърляте във въздуха?
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Скъпи, ще ме изнасилиш ли веднага, моля?! - Сама и само да не готвиш за вечеря, ей!...
Семейни
03.10.2017
3,336 прегледа
Следващ →
Още вицове
Ако след изборите не съжалявате за избора си, то или сте гласували против всички, или въобще не сте гласували.
В Америка направили статистика по какви причини мъжа става нощем от леглото: - 5 процента за да отидат до тоалетната. - 15 процента за да отидат на работа нощна смяна. - 80 процента за да се облекат и отидат на работа.
В час по математика. - Иванчо, ако ти дам два заека и още два заека, и още два заека, колко заека ще имаш? - Седем. - Защо? - Защото си имам един вкъщи.
- Моя дядо е бил много смел човек. Разправят, че веднъж влязъл в клетка с три лъва. - Сигурно е направил страшно впечатление, като е излязъл. - А кой е казал, че излязъл?
- Знаеш ли, че човешкия мозък използва само една трета от своите възможности? - Хм, а какво прави другата трета?