Събота, 29 август 2026
|
Асеновград
32°
Предстоящи събития
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Вторите Световни игри за хуманоидни роботи в Пекин.
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ще скача Генко за първи път с парашут. Идват да го гледат жена му и детето. Генко се приземява и лежи, не става. Жена му: - Сине, ходи да видиш - диша ли баща ти? Връща се след малко детето: - Тате диша, но около него не може да се диша.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Президентът обяви, че е готов много да говори за стенограмите...но не и да ги покаже.
Политически
03.10.2017
3,657 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Какво стана?! Защо се нулира часовника? - Щото е полунощ, глупако!
Когато нашите "лъвове" се прибирали от световното в Мексико през 1986 година на летището ги посрещнали с транспарант, на който пишело: - Мексиканци тръпнат, нивга не видели, футбол да играят живи със умрели!
Законите на Мърфи за компютърното програмиране 1. Всяка програма, която ти е подарена, когато я пуснеш, разбираш че е излязла от употреба. 2. Всяка дадена програма ти струва повече и ти отнема все повече време, когато я пускаш. 3. Ако някоя програма е полезна, то тя трябва да се смени. 4. Ако някоя програма е безполезна, то тя трябва да се документира. 5. Всяка дадена ти програма ще запълни свободната ти памет. 6. Цената на дадена програма е обратнопропорционална на нейната потребност. 7. Сложността на програмата расте докато надхвърли възможностите на програмиста, който я поддържа.
Помни, потребителю, когато умреш, Господ, наред с твоите земни дела, ще получи и пълен списък на всички твои търсения в Google!
- Скъпи, от колко време се познаваме и имаме сериозни отношения с теб... Не мислиш ли, че е време да ме запознаеш с роднините си? - Ами щом искаш... Само трябва жената и децата да се върнат от почивка.