Събота, 29 август 2026
|
Асеновград
31°
Предстоящи събития
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Вторите Световни игри за хуманоидни роботи в Пекин.
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Пред щанда за водка: — Две ли да вземем или три? — Три. — Защо? Вчера взехме три и едната остана, по-добре две. Към продавачката: — Две копърки и три шишета водка.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Проповед на Хемптън: Неприятното в това да си първият, направил нещо по правилния начин е, че никой не оценява колко трудно е било.
Разни
03.10.2017
2,134 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Летят 100 изтребителя и 200 бомбардировача. Всичко 400 самолета. - Не се получава, др. полковник! - Аз така, приблизително... (задача във военно училище)
Баба и дядо гледат анимационен филм. - Каква хубава приказка! - възхитила се бабата. - В началото тя беше грозна жаба, а накрая се превърна в красива принцеса. - Да, така е в приказките - въздъхнал дядото. - А в живота винаги става обратното.
- Какво е нахалство? - Да ритнеш баба си надолу по стълбите и да кажеш: "Що бързаш ма?"
Социолозите са отчаяни - не могат да определят рейтинга на правителството. Проблемът е в това, че не са свикнали да работят с отрицателни числа.
Търся: СЕРВИТЬОРКА Хем хубава, хем работлива, хем паметлива