Събота, 29 август 2026
|
Асеновград
28°
Предстоящи събития
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Вторите Световни игри за хуманоидни роботи в Пекин.
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Три фрази, предизвикващи паника: 1. Грешна парола или потребителско име. 2. Искам сериозно да си поговоря с теб. 3. Няма да боли.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Жираф - това е кон, изпълнен по всички изисквания на клиента.
Бисери
03.10.2017
3,346 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж и жена съпрузи отиват на командировка в различни градове за 3 дена. Преди да тръгнат си обещават един на друг, че няма да си изневеряват. След три дена се връщат и жената пита мъжа си: - Изневери ли ми? - Тъкмо щях да ти изневеря с една колежка, съблякохме се голи, но аз се сетих за нашето обещание и избягах! А ти изневери ли ми? - И аз така с един колега, съблякохме се и аз сетих за нашето обещание, но бях отдолу и не можах да избягам!
Поради финансовата криза, с цел икономии на средства, изпълнявам само две желания. При това само с предплата. Златната рибка
Знаете ли какво ядат канибалите вегетарянци? ...как какво, зеленчукопроизводителите разбира се :))
Бойко Борисов нареди да се намалят децибелите на джамиите. Децибелите веднага бяха намалени. Бойко Борисов е получил извинително писмо, лично от Мохамед.
Връща се мъж от риболов и се оплаква на жена си: - Много са станали стиснати хората! С момчетата се договорихме, че който пръв хване риба ще осигури пиенето, а втория ще вземе мезето. И какво мислиш правят? Гледам, плувката на Пешо стигнала дъното, а той блее и се прави, че не забелязва. На Иван въдицата му се беше чак огънала - и той се прави на разсеян! - Ама, че са стиснати! А на теб кълвеше ли ти? - поитересувала се жената. - Да не съм глупак! Аз изобщо стръв не сложих!