Събота, 29 август 2026
|
Асеновград
31°
Предстоящи събития
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Вторите Световни игри за хуманоидни роботи в Пекин.
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Шеф към секретарката: - Какво ще правите в неделя? Секретарката( с надежда в гласа) - Нищо. - Тогава позволете да ви напомня, че днес не е неделя!
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Уважавай своя шеф! Ти виждаш пред себе си само един идиот, а той - цяла група!
Професионални
03.10.2017
2,469 прегледа
Следващ →
Още вицове
Възрастен богаташ, прибирайки се у дома, заварва натрапница да краде имуществото му. - Стой! - казва той. - Сега ще извикам полиция! - Моля те! - удря го на молби тя. - Ако ме хванат още веднъж, ще си имам много проблеми. Дай да измислим нещо! Мога да ти се отдам, а ти - да си затвориш очите. Човекът се съгласява. Мадамата се съблякла, богаташът се помъчил час... два, а след като и на третия час не успял да свърши нищо, тъжно казал: - Съжалявам, ще се наложи да се обадя в Полицията!
Screen saver за телевизора: изгася се екрана, ако в продължение на 5 минути не е натиснат бутон на дистанционното...
В полицията: - Помогнете, мъжът ми изчезна, трябва спешно да го намерите - не мога да живея без него! - Кога изчезна? - Преди две седмици. - А защо чак сега се обаждате? - Днес получава заплата.
- По цели дни ме упрекваш! Казваш, че не те обичам! - крещи мъж на жена си. - И това, като за последните три години съм зарязъл пет любовници!
Малко дете в зоопарка пита баща си: - Тате, ако сега изскочи от клетката лъва и те изяде, с кой автобус да стигна до вкъщи?