Събота, 29 август 2026
|
Асеновград
31°
Предстоящи събития
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Вторите Световни игри за хуманоидни роботи в Пекин.
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Майка слага детето си да спи, но то плаче. Пее му приспивна песен - то пак плаче. Пее му още една - продължава да плаче... Накрая детето отваря очички и казва: - Мамо, аз разбирам, че ти се пее, но бих искал да поспя!
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Какво си купил!? Пратих те за киви, а ти картофи си взел! - Кво съм виновен! Аз заради цената съм ги объркал!
Бисери
03.10.2017
3,085 прегледа
Следващ →
Още вицове
Вместо да купуваш приспивателни, по-добре питай жената как е минал деня й...
Жените се стесняват само четири пъти в живота си. Първият път е, когато за първи път прави секс. Вторият път е, когато за първи път измени на мъжа си Третият път е, когато за първи път получава пари за секс. Четвъртият път е, когато за първи път дава пари за секс.
На човек му отнема една минута да хлътне по някой, един час да хареса някой и един ден да се влюби в някой - но и един живот не стига, за да забрави някой
Зет поискал да постави надгробен паметник на тъща си. В погребалното бюро той пита дали имат нещо солидно, но евтино. - Имаме една плоча, но на нея е изсечено друго име. - Нищо, моята тъща не можеше да чете.
Не мога да погледна ракия вече! Пия със затворени очи!