Събота, 29 август 2026
|
Асеновград
32°
Предстоящи събития
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Вторите Световни игри за хуманоидни роботи в Пекин.
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо не могат да открият Осама бин Ладен толкова дълго? - Защото се е внедрил и свири в ZZTOP !!!
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Когато траките дошли по нашите земи, те довели със себе си волове, кокошки, риби и други горски животни…
Бисери
03.10.2017
2,755 прегледа
Следващ →
Още вицове
Умрял един човек. Заедно с него умряло и кучето му. И ето, че душата на човека заедно с на кучето, стоят пред една врата с надпис:"Рай. Забранено влизането с кучета". Не влязъл човекът през тази врата, а продължил нататък в неизвестността. Повървял и стигнал до друга врата. На нея няма надпис, само един старец седи встрани. Човекът се приближил до него и казал: - Извинете, уважаеми... - Свети Петър съм аз. - А какво има зад тази врата? - Раят е зад тази врата. - А с кучето може ли? - Разбира се. - А на предишната врата тогава, какво имаше зад нея? - Там е адът. До Раят стигат само тези, които не зарязват приятелите си.
Отивате във фитнеса и усърдно сваляте излишни килограми. Но даже не подозирате, че те търпеливо ви чакат вкъщи, скрити в хладилника.
Седиш си сам вкъщи и скучаеш, и изведнъж почва да вали дъжд? Грабвай чадъра и на улицата. Там може да е ТЯ и да става вир-вода без чадър. Какъв добър повод за запознанство! Майтапя те, не тичай никъде! На кой си притрябвал без кола.
Стар емигрант в Канада разправя: - От толкова години съм в тая страна, и така и не можах да разбера - какво толкова има нарисувано на знамето й, че трябва да го прикриват с листо?
Група психолози решили да проверят докъде може да стигне търпението на българина.Събрали хората от един жилищен блок и им казали: -От утре ви спираме водата.Някакви въпроси? -Не - отговорили хората и си тръгнали. На следващия ден ги извикали и им казали,че ще им спрат и тока. -Въпроси? -Не. Така,след като ги лишили от всичко, от което могат,без да се зададе нито един въпрос,психолозите учудени и не разбиращи търпението на хората,решили да предизвикат някаква реакция за последен път.Събрали ги и им казали: -Утре ще ви избесим всичките.Някакви въпроси? От тълпата някой плахо вдигнал ръка. -Я,най-после някакво раздвижване - казали си психолозите: Eдин човек се надигнал и страхливо попитал: - А въженцата вие ли ще ни ги дадете,или ние да си ги носим?