Събота, 29 август 2026
|
Асеновград
24°
Предстоящи събития
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Вторите Световни игри за хуманоидни роботи в Пекин.
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Човек звъни във Полицията.. - Помощ, помощ изнасилват ме.. - Полицията... къде ви изнасилват господине??? - Ми в момента в задника.. - Не питаме това господине, а каде се намирате?
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
- Защо превишихте скоростта? - Исках да стигна вкъщи преди да почне да действа водката.
Пиянски
03.10.2017
1,445 прегледа
Следващ →
Още вицове
В автобуса: - Госпожице, вие вероятно сте стриптизьорка? - Да, как познахте. - Държите се за дръжката с крак.
- Ако не успеете от първия път, явно не сте Чък Норис.
Двама пияници отишли на стадиона и решили да играят. Единят казал: - Сега, аз ще бъда двата отбора и съдиите. А другият: - Добре, аз пък ще съм публиката... И така, играта се започнала. По едно време този, който бил публиката, оцелил другия с бирена кутийка... той се ядосал: - Ти луд ли си, бе, как можа, от 20 човека на терена точно мен да уцелиш?? А другият: - А ти как разбра, че от 25000 човека публика, точно аз съм те уцелил?
Мъжът на една блондинка се прибира и я намира в истерия. Той я пита: - Скъпа, какво се е случило? Блондинката: - Представи си, извадих от хладилника ледчета, сложих ги в тенджерата с вода, а сега не мога да намеря нито едно!
Бележка на митницата: \"Рушвети до $200 ще се считат за устна благодарност \".