Неделя, 30 август 2026
|
Асеновград
21°
Предстоящи събития
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Вторите Световни игри за хуманоидни роботи в Пекин.
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Стоичков разглежда Лувъра и в една от залите пита разпоредителя: - Абе пич, това картината "Селянинн люпи семки" ли е? - Не, господине, това е кристално огледало от XV век.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
След вечеря съпругът казва: - Скъпа, не е ли по-добре да си боядисаш косата руса? - Защо? - Чувал съм, че блондинките готвят по-добре.
Блондинки
03.10.2017
4,282 прегледа
Следващ →
Още вицове
Жената Боже винаги може! И здрава може, и болна може, и отпред може, и отзад може, и всякак може. А мъжът Боже, не винаги може и когато спре да може, прибери си го Боже!
- Чу ли? Цукерберг е най-успешния млад бизнесмен. - Кой Цукерберг? - Който и да е Цукерберг!
Надпис в тоалетна: "Моля, използвайте четка!" Отдолу друг надпис: "По-добре хартия. С четка боли!"
Флиртувах в един магазин с една готина продавачка, когато тя ми намигна и каза:"Ще свърша след час." Аз й намигнах обратно и казах:"Аз ще свърша за около 30 секунди."
Новини от света на здравеопазването: По молба на феновете на синоптик.бг от утре започва да функционира сайта синузит.бг