Събота, 29 август 2026
|
Асеновград
30°
Предстоящи събития
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Вторите Световни игри за хуманоидни роботи в Пекин.
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Скъпи Ной, бихме могли да се закълнем, че ти каза, че ковчегът няма да тръгне преди 5 часа. Искрено твои еднорозите.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Прасчо среща Мечо Пух и го пита: - Мечо Пух, къде така си се забързал? - На гости на Йори. Хайде с мен. - А той знае ли, че му отиваме на гости? - Знае естествено! Преди малко ми се обади и ми каза - пеща е готова само да донесеш обещаното прасенце.
Любими Герои
03.10.2017
4,106 прегледа
Следващ →
Още вицове
Знаете ли какво правят жените след секс? Пречат!
Професорът: - В нашата поредица от лекции за основните етични понятия днес ще се занимаем с темата "Лъжа". Някой от вас случайно да е чел книгата ми по този въпрос? Всички студенти вдигат ръка. - Отлично! Имаме чудесна реакция. Книгата още не е излязла.
Нищо не съсипва Петъкa така, както когато осъзнаеш,че е Сряда.....
Бивш сервитьор започва работа в полицията. Приятели го питат, как е на новата работа. Той отговаря: - Заплатата, естествено ще бъде по-малка, но това което ми харесва е, че клиентът никога няма право...!!!
Мъжът във всичко изпреварва жената: първи идва на среща, първи се обяснява в любов и първи заспива...