Събота, 29 август 2026
|
Асеновград
28°
Предстоящи събития
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Вторите Световни игри за хуманоидни роботи в Пекин.
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Чукче пита баща си: - Татко, защо говорят за нас, че сме глупави? - Защото сме... и чука два пъти с пръст по масата. - Я, татко, някой чука, ще ида да отворя. - Стой, глупак такъв. Аз ще отворя.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Мамо, моята Мими роди момиченце! - Хубаво, че не е момче! - Защо? - В нашия род рогата се предават изключително по мъжка линия!
Семейни
03.10.2017
3,392 прегледа
Следващ →
Още вицове
Човек трябва да е достатъчно голям за да открие грешките си, достатъчно силен за да ги поправи и достатъчно умеен за да извлече полза от тях
Дядо Мраз отишъл в Сомалия и пита децата: - Слушкахте ли тази година, мили деца? - Даааааааааа! - А папкахте ли тази година, деца? - Нееееееееееее... - Тогава няма подаръци!
Внимание: Филмът може да съдържа сексуални сцени! Може или има?! Не ми губете времето напразно!
Знаете ли, че... 23 процента от повредените ксерокси по света са от хора, сядащи на тях за да си ксерокопират дупетата.
Берлускони: - Аз никога не съм плащал на жените за любов. Само веднъж съжалих едно момиче и му дадох пари за да се нареди на опашката от жени за любов с мен.