Събота, 29 август 2026
|
Асеновград
24°
Предстоящи събития
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Вторите Световни игри за хуманоидни роботи в Пекин.
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Отиват полицаи в къщата на един наркомн. Чукат на вратата: - Кои е? - От полицията сме. - За ко сте тука. - Да си поговорим. - С мене ли? - Да. - Колко сте. - Двама. - Ми говорете си двамата е.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Спортни
По молба на няколко футболни клуба от "А" група следващите мачове ще се съдийстват от извънземни.
Спортни
03.10.2017
3,326 прегледа
Следващ →
Още вицове
Не пречете на нашите безплодни опити да родим нещо Учителка по биология
Седнали Кура, Домата и Картофа да се оплакват един на друг кой повече изтезания претърпявал. Пръв започнал да се оплаква Доматът: - Ей, ако знаете какво ми причиняват само, то ме варят, режат, пасират и какво ли още не.. В това време се обажда Картофът: - Домате, така както те слушам, нищо по различно не претърпяваш от мен, та какво си седнал да се оплакваш? От там се намесил и Курът: - Абе вие ли седнахте да се оплаквате, на мене като ми сложат един найлон на главата и като ме вкарат в един асансьор и като започнат нагоре-надоло, нагоре-надоло и така докато не се изповръщам.
Любовта трябва да се доказва не на думи, а на тяло.
За карнавала всички бяха с много различни маски – кой зайче, кой лисичка. Сисадмина беше със своята любима маска 255.255.255.0.
Една жена разправя на приятелката си: - Научих, че мъжът ми ми изневерява. Сега се чудя дали да му кажа? - Защо? Той и без това си го знае.