Събота, 29 август 2026
|
Асеновград
30°
Предстоящи събития
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Вторите Световни игри за хуманоидни роботи в Пекин.
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Срещнал един Марийка. -Гледай ти, колко си пораснала и колко хубава си станала ! На кого си се метнала? -Казват, че на майка. -Като те гледам толкова хубава и на мен ми се иска да се метна на майка ти!
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Ако хората не изпълнят гражданския си дълг, то държавата ще изпълни съпружеския си дълг.
Бисери
03.10.2017
3,403 прегледа
Следващ →
Още вицове
Програмист: Днешните девойки са много умни, аз я питам какво й е мнението за високотехнологичните паркове, а тя отговаря: Аз съм блондинка.
Двама пияни нахлуват в аптека: - Имате ли свещички за хемороиди? - Не - отговаря младата аптекарка. - А свещници? - поинтересувал се вторият.
Защо петелът няма ръце? Защото кокошката няма цици!
Тази година ще има 4 необичайни дати...1.1.11, 1.11.11. 11.1.11, 11.11.11...А сега сметни следното...вземи последните две цифри от годината, в която си роден, събери ги с възрастта, на която ще станеш тази година и ще бъде равно на ...111
Рибар хвърля въдицата и почти веднага плувката му започнала да се мята, потъва и т.н. Вади си той въдицата и червеят: - Абе, ти луд ли си? Тия риби долу ще ме изядат.