Събота, 29 август 2026
|
Асеновград
28°
Предстоящи събития
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Вторите Световни игри за хуманоидни роботи в Пекин.
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Седи един в бара и наблюдава блондинка, която е със страшно прилепнали дънки. Отива при нея и казва: - Чудя се, как въобше може човек да се пъхне в тези дънки? - Като за начало може да ми купиш едно питие - отговорила блондинката.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Няма особено значение откъде ще тръгнеш, важно е да знаеш накъде отиваш.
Бисери
03.10.2017
3,753 прегледа
Следващ →
Още вицове
Поредната новина идва разбира се от град Магадан, и по-точно, от Института за Изследване на Характерните Навици на Човешките Индивиди, или съкратено казано - ИИХ...НАЧИ! Специалистите по човешки отношения са открили способ, който позволява на семейните двойки с дълъг брачен живот да събудят отново заспалите страсти и да удължат времетраенето на скучния сексуален акт до - забележете - до един час! Методът, разработен от магаданските учени, не е съвсем нов - те препоръчват на омръзналите си един на друг съпрузи да започнат да играят еротични игри. Като най-сигурна се препоръчва играта на "Чичо доктор", която се състои в следното - мъжът е чичо доктор, а жената - пациентка. Жената отива на преглед при чичо доктор, застава на опашка и чака своя ред цели петдесет и пет минути!
Седят в бара лъв, вълк и свиня. Вълкът казва: - Когато почна да вия, цялата гора я е страх от мен. Лъвът казва: - Когато аз изрева, от мен се плаши цялата савана. Свинята, замислено пийва от чашата си и казва: - А аз трябва само да се изкашлям и целият свят трепери от страх.
Някаква баба отива в аптеката: - Извинете, имате ли калиев йодид? - Не, имаме цианид. - А каква е разликата? - Ами по-скъп е с десет стотинки
Сър Джон попада в купе с още двама непознати лордове. Пътуват половин час и единият от тях решава да поведе разговор: - Коледа е хубаво нещо... След още половин час другият казва: - Да, но и сексът е хубаво нещо! След още половин час сър Джон добавя: - Сексът е хубаво нещо, но Коледа е по-хубава, защото е по-често!
Каква е разликата между 10 кокошки и 3 блондинки? 7.