Събота, 29 август 2026
|
Асеновград
31°
Предстоящи събития
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Вторите Световни игри за хуманоидни роботи в Пекин.
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Върви си Марийка в парка привечер.Изведнъж зад едно дърво изкача Иванчо: -Не те ли е страх така да се разхождаш сам-самичка бе ,Марийке? -Ами, че от какво да ме е страх-познавам парка, обичам секса...!
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Кметът им е обещал 10 безплатни места за паркиране, ако ръководството на централна поща обещае, че вече ще издава само ГЕРБови марки.
Политически
03.10.2017
3,383 прегледа
Следващ →
Още вицове
В началото не века жените раждали в своите домове. Имали много деца. Една жена родила своето 24-то дете, което било момче. Както и предишните 23, тя родила в дома си. Когато лекарят попълвал формуляра за регистъра, той се обърнал към бащата и го запитал, имайки предвид датата: - Двадесет и шести ли е? Бащата помислил, че лекарят го пита за броя на децата, и бързо отговорил: - Оооо, не, докторе, само двадесет и четвърти!
Късна пролет, горещо е. Седи си Иванчо на терасата и си пише домашните. По едно време отдолу минава Марийка, Иванчо й погледнал право в деколтето... не се стърпял, прибрал се в стаята и си бил една злобна чекия. Обаче малко след като се върнал към домашните, Марийка пак минала отдолу. Видял й Иванчо в деколтето, пак го хванало и той се прибрал и пак го излъскал. И тъкмо се върнал на балкона, гледа - Марийка пак минава. Иванчо се провикнал: - Мамка ти, ненаситница!
Деца се чудят какво да правят. - Хайде да си играем на мъж и жена! - предлага едното. - Не мога. Обещах на мама днес да не се карам с никого!
Питат една жена: - На колко сте години? - (кокетливо) По-близо до 30, отколкото до 20... - А по-точно? - 40...
Седят край огъня две чукчета - баща и син, детето пита татко си : - Тате верно ли е, ние сме най-тъпата нация на света? - Не не е верно мойто момче, да чукна на дърво. Отговаря бащата почуквайки се по главата. - Тате някой чука на вратата. - Чакай аз ще му отворя.