Събота, 29 август 2026
|
Асеновград
28°
Предстоящи събития
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Вторите Световни игри за хуманоидни роботи в Пекин.
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
С цел пестене на време катаджиите са с нови стоп-палки. От едната страна пише "Stop", а от другата : "Какво ще правим сега?"
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Скъпи, какво повече обичаш в мен, моето прекрасно тяло или красивото ми лице? - Твоето чувство за хумор!
Семейни
03.10.2017
3,189 прегледа
Следващ →
Още вицове
Криминална хроника:"Вчера в софийския зоопарк две и половина неизвестни лица са опитали да откраднат лъва."
На Чък Норис му писнало от шума покрай сватбата в Англия и застрелял Бин Ладен, за да отвлече световното внимание.
Който се захваща с много работи, не свършва нито една.
Една блондинка на автостоп. Един спира на готиното гадже, тя се качва и след десетина километра той свива в един коларски път и ръмжи: - Аз съм секс манияк! Сега ще те изнасиля и убия! - Нищо не можеш да направиш. Аз ти запомних номера на колата..
В древни вревена Чък Норис измислил ритника със завъртане. После измислил болката за да се забавлява със новото си творение. Но понеже никой не се доближавал до него, измислил глупостта.