Събота, 29 август 2026
|
Асеновград
32°
Предстоящи събития
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Вторите Световни игри за хуманоидни роботи в Пекин.
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Докторе, ето резултатите от изследванията, искам да живея! - Приятелю, само резултати не е достатъчно. Пари имате ли?
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
В Русия все още продължава експлоатацията на детски труд при вадене на туршия от буркан.
Разни
03.10.2017
2,130 прегледа
Следващ →
Още вицове
На един селянин му откраднали кравата. Отива с двамата си сина да види как е станало това: - Вратата на обора е ниска - някой дребен ще е ! - Щом е дребен, значи е педал ! - казал първият син. - Щом е педал, значи не е от наше село. Това ще е само Пешо педала, от съседното село. - заключил другият син. Отишли в съседното село и пребили Пешо, почти до смърт. Стиглано се до съд. Съдията пита. - Защо пребихте човека ? Бащата и синовете обяснили, каква е "логиката" според тях. Тогава съдията изкарал една кутия и им казал. - Я сега, като сте толкова интуитивни ми кажете, какво има вътре? - Щом кутията е квадратна, значи вътре има нещо кръгло. - казал бащата. - Щом е нещо кръгло, значи е оранжево. - казал единият син. - Кръгло и оранжево - това ще е само портокал! - казал другият син. Съдията отворил кутията, извадил един портокал и креснал на подсъдимия: - Ей педал смотан, веднага да върнеш на хората кравата!
Разправят, че се е случило наистина, ама знаеш ли... Поредна сесия на ООН, посветена на вечния въпрос ( отношенията между евреи и араби), посланикът на Израел произнася реч: - Преди да започна моята реч, бих искал да разкажа една притча. Моисей водил израелския народ из пустинята и когато всички ожадняли той ударил с тоягата си по земята и на това място се появило езеро. След като утолили жаждата си, Моисей и хората му се съблекли и влезли да се изкъпят. Когато излезли от водата, дрехите ги нямало! Вероятно араби ги били откраднали! Представител на арабския свят скача и крещи: - ТОВА Е ЛЪЖА! По това време там не е имало никакви араби! Посланика на Израел: - Именно с това бих искал да започна своята реч!
Въпросът за вярността е само въпрос на време и подходящ случай.
Детенце пратило писмо до дядо Мраз: - Дядо Мраз изпрати ми сестричка. След известно време детенцето получило писмо от Дядо Мраз: - Няма проблем изпрати ми майка си!
Чудно, как японците, като непиеща нация са измислили караокето?