Събота, 29 август 2026
|
Асеновград
22°
Предстоящи събития
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Вторите Световни игри за хуманоидни роботи в Пекин.
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Попитали радио Ереван: - Колко самолета са необходими за събаряне на правителството? - Един е достатъчен, в случай че правителството е в него, но ще бъде жалко за самолета.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Той: - Хайде да отидем на кино. Тя: - ..Или да отидем у нас, а? Той: - Не, твоя телевизор не работи.
Разни
03.10.2017
1,650 прегледа
Следващ →
Още вицове
Между приятелки: - Умирам от скука, затова дадох анонимна обява във вестника, че търся приятел за прекарване на свободното си време. - И какво стана по-нататък? - Ами, какво. Получих повече от петдесет предложения от мъже. И най-интересното е, че сред тях са баща ми, свекъра ми и съпруга ми.
Днес е бил задържан шефа на федерацията по сумо...в две килии.
Специалисти откриха, че 49% от злополуките се случват след думите "Виж какво мога!" , а останалите 51% - след "По дяволите! Виж как трябва да се направи!".
Тичащите кучета след колите - това са преродили се катаджии.
Шефът на МВФ е обвинен в изнасилване. Иск са подали американка, французойка и правителствата на 11 страни.