Събота, 29 август 2026
|
Асеновград
32°
Предстоящи събития
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Вторите Световни игри за хуманоидни роботи в Пекин.
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Цесекар се връща от мач. Жена му го подхваща от вратата: - Само футбола те интересува! Ти обичаш ЦСКА повече от мен! - Какво знаеш ти? Аз и "Левски" обичам повече от тебе.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Когато има порно няма нужда от парно!
Бисери
03.10.2017
3,571 прегледа
Следващ →
Още вицове
На един самотен остров канибалите се пекат картофи в жаравата... В резултат на самолетна катастрофа г-н Божков попада на въпросният остров и бива пленен. Вожда ахва при вида му, хваща двама от племето и им казва: - От 40 години не съм виждал такъв екземпляр. Искам като го вържете на шиша да го въртите много, ама много бавно, за да се изпече добре! Аз отивам да събера племето и се връщам да пируваме! След два часа вожда и племето пристигат и виждат как единия "пекар" е припаднал от умора, а другия върти шиша с всички сили. - Кретени, идиоти, нали ви казах да въртите шиша много, ама много бавно! - разкрещял се вождът. - Не може, шефе - отвърнал изпотения, въртящ шиша канибал - краде от картофите!
Какъв е този земеделски министър! Да не може да различи бременна жена от болна жена?
- Докторе, но къде отивате? Аз имам свински грип! - А аз имам хубава жена и две деца!
Пътува автомобил с голямо ремарке. Спират го полицаи и питат какъв товар вози. Шофьорът казва, че това е реквизит. Полицаите се очудили и поискали да видят що за реквизит е това. Отварят и гледат - ножове, ама много и различни. - Аааа, тука нещо не е наред, прилича ни на контрабанда, черен пазар и изобщо хайде с нас в полицията! - казали те. - Чакайте бе хора, аз съм артист - цирков, това ми е коронния номер, забивам ножовете около хора. - Ами, я да те видим какво правиш тогава. Застанал единият полицай до една дървена табела и казал: - Хвърляй! Почнал човека да мята ножовете... По едно време по магистралата се задал един тир. Гледа шофьорът и не вярва на очите си: - Добре, че спрях пиенето, егати тестовете дето са измислили!
- Защо си толкова тъжен? - Вчера ме направиха полковник. - Поздравления! Трябва да се раздваш! - Аха, ще се радвам аз...Завчера бях генерал.