Събота, 29 август 2026
|
Асеновград
31°
Предстоящи събития
Изпрати ни новина
Вход
Асеновград
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Вторите Световни игри за хуманоидни роботи в Пекин.
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Представи си сексапилна жена. Чък Норис е спал с нея.
Прочети още подобни вицове
25.03.2020
16.03.2020
13.03.2020
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Какво значи кръв по монитора? Блондинка се опитва да влезе в Интернет!
Блондинки
03.10.2017
3,564 прегледа
Следващ →
Още вицове
Кратък речник: ВИК НА АГОНИЯ вик, издаван от мъртвец ВДОВЕЦ мъж на вдовица МЕТИС дете на негри, които са яли бели хора МУЛАТ дете, на което родителите са от различни полове МУЛАТКА женската на мулето КОНЗОЛА жена на консул НАСЛЕДСТВЕНОСТ - с нея се обяснява, че ако дядо ни и баща ни не са имали деца, то и ние можем да останем бездетни ПОЛИГОН - мъж, който има много жени ПРЕБРОЯВАНЕ операция, която се състои от минаване от къща в къща с цел да се увеличи населението ПСЕВДОНИМ състояние, в което попадат поетите преди да пишат ТВЪРДА ПШЕНИЦА пшеница, от която се прави твърдия хляб ЧЕТИРИНОГО което има четири крака, например масата АРОМАТИЗИРАНО ПИТИЕ питие, в което е поставен ром
- Дотук добре. Казал падащият от осемнадестия етаж, минавайки покрай десетия
Както знаете Швейцария е страната с кравите, шоколада и най-многото банки. А знаете ли каква е разликата между богатия швейцарец и бедния? Ами бедния швейцарец сам си мие Мерцедеса.
Семейство ще има годишнина от сватбата. Съпругата си мисли: "Петнадесет години го трая този идиот, ама какво да правя, утре ще отида да му купя някакъв подарък." Съпругът си мисли: "Ако я бях удушил първата брачна нощ, утре щях да изляза от затвора."
Докато ми плащат колко да не умрем, ше бачкам колко да не заспим!